2011youth

młodości

Eleganckie ubrania sportowe?

Na wybiegach modowych coraz częściej można zauważyć, że modelki stąpające po wybiegach ubrane są w sportowe dresy męskie kompletne bawełniane, do których dopasowane są buty na szpilce. Kiedyś takie połączenie wydawało się być nieodpowiednie i trochę karykaturalne, dziś już tak naprawdę nikogo nie dziwi.

Coraz częściej także na ulicach polskich miast można spotkać młode dziewczyny, które łączą styl sportowy ze stylem eleganckim. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej.

Moda na sportowe ubrania stała się popularna kilka lat temu. A wszystko za sprawą tego, że coraz częściej cenimy sobie wygodę.

To właśnie ona sprawia, że zamiast elegackich strojów wybieramy ciuchy sportowe, które przecież z założenia powinno ubierać się tylko przy okazji uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Należy jednak łamać stereotypy i stawiać na wygodne i funkcjonalne rozwiązania.

Stroje sportowe są dobrym rozwiązaniem na co dzień, jednak na szczególne okazje warto wybierać mniej sportowe fasony. Czasem warto bowiem postawić także na elegancję.

fabryka futbolu sklep rolki dla dziewczynek